Sivilce izleri nasıl geçer?

Sivilce izleri geçmesi zor izlerden biridir, aradan onlarca sene geçse bile kendi kendine geçmeyecek olan lekelerden biridir, bu sebeple sivilce lekelerine çözüm bulmanız gerekmektedir.

Sivilce Lekelerine Çözüm

Bu çözümler genelde  tıbbi yöntemlerdir, doğal yöntemler ile sivilce izlerini geçirebilmeniz ne yazık ki mümkün değildir. Sivilce izleri genellikle ergenlik döneminde yoğun bir şekilde çıktığı için bu dönemde çok dikkat edilmez, bu dönemde iyileşen sivilceler arkasında lekeler bırakabilir, bu lekeler tek tük olduğunda sorun çıkarmaz ama çok fazla olduğu için görüntü olarak problem oluşturabilmektedir.

sivilce izleri nasıl geçer diye merak edenler için böyle bir makale yayınlanmış bulabildiğim en detaylı makale bu idi bu sebeple bunu paylaştım.

Sivilcenin oluşum sebeplerinden başlayıp oluşumuna iyileşme sürecine ve sonrasında izlerinin bıraktığı lekelerden kurtulma yollarını anlatmaktadır.

sivilce izleri nasıl geçer

Açıkcası sivilce üzerine bir aydınlanma yaşadım resmen.

Bu kadarını beklemiyordum açıkcası. Sivilcenin yağ üzerine kurulu bir şey olduğunu ve kanalların tıkanmasından dolayı meydana gelen bir rahatsızlık hatta bunlara yerleşen bakterilerin dahi olduğu hakkında herhangi bir bilgim yoktu açıkcası.

Ama bu okuduklarımdan sonra bayağı bir şey öğrendim bu sebeple artık sivilce çıktığında çok daha dikkat edeceğim diyebilirim.

Bunun dışında benim size sivilceler hakkında verebileceğim tavsiyeler, herkesinde dediği gibi sivilceli bölgeye dokunmamak.

Vücudunuzdan ter çıkmasına engel olmamak.

saçınızı ve diğer bölgelerinizi hava almayacak şekilde teninize engel olmamak diyebilirim.

Teniniz hava almadığı zaman sivilceye sebep olabiliyor.

Bunun dışında sivilce izleri nasıl geçer diye merak ediyorsanız yukarıda verdiğim bağlantıda çok detaylı anlatılmış.

Bu sebeple ben uzatıp canınızı sıkmak istemiyorum.

Anlatacaklarım bu kadar, okuduğunuz için teşekkür ederim.