Karşılıksız aşk sözleri

Karşılıksız aşk susuz çeşmeye benzer, aşk tek başına yaşanabilir iken karşılıksız olunca acıdan başka bir şey verdiği görülmemiştir, bu sebeple sizlerle karşılıksız aşk sözleri paylaşalım.

karşılıksız aşk sözleri

Karşılıksız aşk mesajları

Günümüz teknolojisi geliştikten sonra mesajlar hayatımızın en önemli noktalarından biri haline geldi sms yerini whatsapp ve sosyal medya gibi yerlere bıraktı. Bu sebeple aşklarda daha bir rahat yaşanıyor aslında, eskiden bir mektup için 1 ay bekleyipte o mutluluğu yaşamak farklı bir şeydi ama şimdi öyle mi?

Artık aşklarda günümüz iletişimi kadar kolaylaştı ama bir o kadar da basitleşti sanırım. Her ne kadar aşklar olduğu gibi yaşansa da karşılıksız aşk dünyamızda genelde aynı ortamda bulunan insanlar tarafından yaşanmakta taraflardan biri sevgi beslemediği için işler karşılıksız hale dönüşebilmekte.

Karşılıksız aşk şiirleri

Aşk adına ne şiirler yazılırken kesinlikle en zorları ve en acı vericileri karşılıksız aşk sözleri olsa gerek. Zaten aşk değil karşılığı olmayan her şey bir şekilde acı veriyor insana, sonuçta bizler duyguları olan canlılarız ve istediğimiz bir şey olmadığında bile üzülürken aşkımıza karşılık bulamamak ne üzücü ve yıkıcı buhranlara sokucu bir şey tahmin edebilirsiniz tabii ki.

Devir artık öyle bir değişti ki her şey para ve itibar üzerine kurulu oldu karşılıksız aşkların bazen sebebi bu olabiliyorken bazen görünüş odaklı bazen beğenilmeyen karakter odaklı da olabiliyor.

Fakat denildiği gibi aşk bile kavuşana kadar, insanlar kavuştuğunda bile o karşılıksız olan aşk acısı özelliğini yitirip insanların sıkıldığı bir monoton haline gelebilmekte.

Peki bunun çözümü nedir? Sadece sözler bu acıyı hafifletmeye yeterli midir? tabii ki hayır. insanların sosyalleşerek farklı ortamlarda zaman geçirerek bu tarz şeyleri atlatabileceği söylenmekte, fakat bunun ne kadar etkili olduğu konuşulur, zaman her şeyin ilacı olduğu gibi bunun da ilacı olmasına rağmen unutulmayan şeyler zaman zaman gün yüzüne çıkıyor ve insanı bir hüzne boğabiliyor.

 

Karşılıksız aşk sözleri

Bu sebeple diyoruz ki karşılıksız aşk sözleri insanı avutmaya yeterli değildir fakat yapılabilecek başka bir şey olsaydı emin olun bu zaten gün yüzüne çıkar ve bunun çaresi hakkında bir şeyler yapılırdı, ama yok dostlar yok! sevilmiyorsanız eğer elinizden gelecek hiç bir şey yok, tek yapılabilecek kendinizi sevdirmeyi denemek fakat bu da olmuyorsa eğer ne yaparsanız yapın bir şeyleri değiştirmek sizlerin elinde değildir ne yazık ki, önümüze bakıp yeni aşkların arayışı içine girmek belki de en doğrusu olacaktır.

Sevilmiyorsanız eğer sizi seven birini aramaktan başka bir çare yok gibi. Siz de buna alışıp önünüze bakarak hayatınızı idame ettirmeye çalışmalı ve sevgiden saygıdan uzak olmadan güzel bir hayat sürmeye devam etmekten başka çareniz olmadığını bilmeniz gerekmektedir.

Yazımızı okumak umarım sizlere iyi gelmiştir, bir yerde içimizi dökme gibi oldu fakat umarım sizlere bu konuşulanların bir faydası olur, görüşmek dileği ile.